Новини

Качено на 05/06/2013г.

РЕЗУЛТАТИ ОТ КОНКУРС ЗА РИСУНКА


 

 

СТОЛИЧНА ОБЩИНА – РАЙОН  „ВРЪБНИЦА”

РЕЗУЛТАТИ ОТ  КОНКУРС ЗА РИСУНКА НА ТЕМА :

„С БАГРИТЕ НА ПРОЛЕТТА”

Днес , 23.05.2013г. комисия  в състав:

 

1.Марина Димова – преподавател по изобразително изкуство в 74 СОУ „Гоце Делчев” ;

2.Вероника Игнатова – художник ;

3.Атанас Гаджев - преподавател по изобразително изкуство

 

се събра и след като разгледа всички постъпили творби за конкурса за рисунка „С багрите на пролетта” , организиран от район „Връбница” направи следното класиране:

А.КАТЕГОРИЯ ОТ 6 ДО 9 ГОДИНИ

 

1.  Людмила Гатева  – 8г. , ІІ г клас, 74 СОУ „Гоце Делчев”, гр.София;

 

2.   Сян Лоу  – 6г. ,  Школа по приложни изкуства при НЧ „Свобода 1955” гр.София;

 

3. Лазар Димитров Хаджиев – 8 г. , ІІ г клас , 74 СОУ „Гоце Делчев”, гр.София  ;

Специална награда за най-смела живописна творба –

Борис Симеонов – 8 г. , II в клас , 74 СОУ „Гоце Делчев”;

 

Поощрителни награди:

Александра Илиянова Александрова – 8г., Школа за приложни изкуства при НЧ „Ведрина 1932”;

Награда за най - малък участник:

Марина Станиславова Сандева – 5г.,ОДЗ №11 „Детски свят”, гр.Варна

Награда за най –пролетна стилизирана рисунка :

Виктор Костадинов Илиев – 9 г. , III кл., 70 ОУ „Св.Климент Охридски

 

Б.КАТЕГОРИЯ ОТ 10 ДО 13 ГОДИНИ

1.Ивайло Георгиев Асенов   – 12г.  V б клас , 61 ОУ „Св.Св.Кирил и Методий”;

 

2.Теодора Росенова Василева –  11г., 5 кл., 61 ОУ „Св.Св.Кирил и Методий”;

 

3.София Пламенова Тонева  – 13г., 6 б кл., 74 СОУ „Гоце Делчев”;

Поощрителни награди:

Ванеса Тодорова Тодорова – 10г., 146 ОУ „Патриарх Евтимий”,с.Волуяк;

Кристиан Пламенов Младенов – 6 б кл., 74 СОУ „Гоце Делчев”;

Димитър Костадинов Илиев -12г., Vкл., 70 ОУ „Св.Климент Охридски”;

Васил Методиев Стоянов – 11г.,5 в кл., 74 СОУ „Гоце Делчев”;

 

В. КАТЕГОРИЯ ОТ 14 ДО 18 ГОДИНИ

1.Денис Юлиян Христов  – 13г.,  7 б кл. , 61 ОУ „Св.Св.Кирил и Методий”;

 

2.Любомир Георгиев Халкалиев –  VII а кл. , 61 ОУ „ Св.Св.Кирил и Методий”;

 

3. Катрин Юлиянова Виденова, Виктория  Валериева Огнянова , Цветелина Цветанова Григорова , Симона Георгиева Евлогиева –  колективна творба, 146  ОУ „Св.Патриарх Евтимий”, с.Волуяк;

 

Г.СПЕЦИАЛНИ НАГРАДИ :

1.ТЕХНИКА ПАПИЕ – МАШЕ” -

Христина Таскова– VI б кл., 74 СОУ„Гоце Делчев”;

 

2.НАГРАДА ЗА СМЕСЕНА ТЕХНИКА

Диди Атанасова Миликина – 13 г., 6 б кл., 61 ОУ „Св.Св.Кирил и Методий”;

3.НАГРАДА ЗА АПЛИКАЦИЯ

1. Стела Емилова Митова  – 11г., 5 а кл., 74 СОУ „Гоце Делчев”;

 

4.ЛИНОГРАВЮРА

1.Зорница Захариева - 12 г., НЧ „Свобода 1955”;

2.Константин Петков – 8г. , НЧ „Свобода 1955”.

5.ДЕКОРАТИВНА РИСУНКА Радослава Байкова Петрова – ученичка от 140 СОУ „Иван Богоров”.

 

Можете да разгледате снимките ТУК.

 

 

Последно публикувани